פרטי מרצה

אהוד שפירא
שם מרצה : שפירא אהוד
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : זיכרון וריכוז   מוח האדם   קוגניציה  
סלולארי :052-6574575
דואר אלקטרוני : ehud@re-mind.co.il

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

אהוד שפירא
מרצה ומאמן אישי בנושא הזיכרון והקוגניציה.
בעלים ומנכ"ל של חברת רי-מיינד המרכז לזיכרון וקוגניציה.
המוטו שלי- כל אדם בריא יכול לשפר את יכולותיו הקוגניטיביות.
 
אודות רי-מיינד שיפור הזיכרון, קוגניציה
רי-מינד פועלת לשיפור הזיכרון, הקשב והתפיסה וכן יכולות קוגניטיביות וזאת באמצעים שונים בהתאמה אישית לכל אחד. לחברה תוכנת מחשב המיועדת לאימון שוטף לעצירת
הידרדרות הזיכרון והקשב ושיפורו באמצעות אימון ותרגול, אימון אישי למבוגרים המתבצע באופן דיסקרטי בבית במטרה לשפר את הזיכרון באמצעות מאמן אישי מנוסה ובאמצעות תוכנית המורכבת בהתאם לצרכים. באמצעות תוכניות האימון של חברת רי-מינד, ניתן לשפר זכירת שמות, תרגול לשיפור הזיכרון ולהפעלת המוח, שיפור דרכי הלמידה ומניעת ירידה קוגניטיבית כתוצאה מתהליך ההזדקנות. בכל התהליך מעורבים אנשי מקצוע מיומנים.
 
מידע נוסף  http://www.re-mind.co.il
 
הרצאת הדגל:
"זיכרון קוגניציה ומה שביניהם"
הרצאה בודדת או סדרת הרצאות מרתקת בנושא הזיכרון והקוגניציה
 
• קוגניציה, זיכרון ומה שביניהם
מהי קוגניציה? ומהם כישורים קוגניטיביים? במפגש זה "נחדד את המוח" ונתנסה במגוון משימות מאתגרות שיעזרו לנו להבין  למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו מדברים על קשב וזיכרון, ומהי "פירמידת הקוגניציה"?
 
• על גמישות המוח
נלמד ונתרגל  במגוון משימות שיעזרו לנו להכיר את עולם הזיכרון באופן חוויתי ומשעשע. ניתן דגש על שינויים בזיכרון החלים עם הגיל, על הגמישות של המוח  ונוירו פלסטיקה של המוח. מתי קשה לנו להיזכר ולמה? כיצד נבחין אילו שינויים בזיכרון הם תקינים ואילו הם פתולוגיים?
 
• זיכרון אישי וזיכרון קולקטיבי
מפגש מיוחד עם מספר סוגי זיכרון בקטגוריית העל של הזיכרון הקולקטיבי. מהו זיכרון פופולארי, זיכרון היסטורי ועוד? כיצד משפיע הזמן החולף על הזיכרון שלנו?  מהם ההבדלים בזיכרון של הממסד, האקדמיה והאנשים הפרטיים?
 
• על כעס, סליחה וזיכרון
מהו כעס ומהו עלבון? וכיצד הם פועלים כחסם ליכולת הזיכרון של האדם? האם בקשת סליחה היא חולשה או חוזק? והאם הסליחה יכולה להשפיע על הזיכרון?
 
• שיעור וכלים באימון קוגניטיבי
• מהו אימון קוגניטיבי? בהרצאה יינתנו כלים, שיטות וטכניקות לשיפור היכולות הקוגניטיביות בכלל, והזיכרון והקשב בפרט. כמו כן נלמד על אורח חיים נכון ובריא לשיפור ותחזוקת הזיכרון.
 
אהוד שפירא  רי-מיינד 757 בע"מ
09-956-4702    052-657-4575
דוא"ל :  ehud@re-mind.co.il  
 
 

Ewise marketing