פרטי מרצה

אריק אריאב
שם מרצה : אריאב אריק
סווג : מרצה  * יועץ  * 
תחומי הרצאות : מודעות עצמית   מצוינות   פילוגיקה  
סלולארי :0544-974850
דואר אלקטרוני : arik@feelogica.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

אריק אריאב
להמציא את גלגל החיים מחדש.
מרצה ומפתח את שיטת feelogica לאני האמיתי

הרצאות הדגל:

הכר את האני האמיתי שלך
וקבל חיים חדשים
בכל אחד מאיתנו קיים תהליך סמוי מן העין והתודעה אך שולט בחיים.
תהליך שקובע באם נשמין, במידת הצלחותינו, בפחדנו, בזוגיותנו
ובשאר התהליכים שבחיינו.
 
לגדול מהחיים
 
איך זה עובד?
מקובל לחשוב ובצדק, שרבים מהקורות אותנו בחיים נשלט מתת המודע שלנו אך מעטים בלבד יודעים מהו תת המודע, איך הוא נוצר, מה הוא מכיל ואיך לשנות את התכולה הגורמת לתופעות המאמללות את החיים. אנשים ניסו דרכים רבות ועקיפות להגיע אל תת המודע עד שהגיע המדע החדש – FEELOGICA שמבוסס על תצפית חדשה לחלוטין, כל משפט שנאמר וכל מקרה הנגרם על ידי האדם משקפים את תת המודע שלו! משמשים למעשה כבבואה, שיקוף מלא של תת המודע! פריצת דרך מדהימה זו מאפשרת לכל אדם, אט אט, ללמוד את תכולת תת המודע שלו, להקשיב בדרך חדשה לתהליכים הפנימיים המתרחשים בתוכו ולשנות.

הרצאות:

למה חלית?
הסיבה למחלותיך היא פשוטה ונעלמה בו זמנית. למעשה, נולדת מכור למיני כימיות שונות, במהלך חייך ייצרת כימיות אלה ללא הפסק. כל מחשבה, כל הרגשה, כל סרט שהוסרט בראש, כל השיחות הפנימיות והחיצוניות, כולן היו רק צורות החבויות ממודעותך שכל תכליתן ליצור כימיות נסתרות אלה.
 
איך מחלימים?
ההחלמה עם פילוגיקה היא תהליך שיטתי שמטרתו למצוא את הסיבות למחלה ולהוציאן מהמערכת המשתמש בשיטת פילוגיקה לומד לזהות בתוכו את התהליך הסמוי. הוא לומד לזהות את המחשבות, הרגשות, השיחה הפנימית בראש היוצרת את הכימיה היוצרת את המחלה ומפסיק את התהליך.
 
הפיכת זוגיות קיימת לשמחה
לאנשים המצויים במערכת זוגית קשה מאד לשמר מערכת זו תוך הנאה, אושר ושמחה לאורך זמן. בחירת בן או בת הזוג איתם אנחנו חיים גם היא נועדה לעזרה לייצור כימיות סמויות בנו. לאחר שחולפת תקופת האופוריה הראשונית אנחנו תמיד נשאר עם הכימיה. עצוב לראות איך הכימיות שולטות בנו אך עצוב עוד יותר שלא להשתחרר מהן ולבנות חיים חדשים, לא רק למען עצמך אלא גם לטובת אלה שצמודים אליך.
 
מציאת זוגיות שמחה
חוסר זוגיות מקורו גם בכימית נעלמות הנמצאות באדם המחפש ואשר נפשו כמהה למצוא לעצמו זוגיות אך יש בתוכו משהו שאינו מאפשר לו למצוא אותה. התמכרות מגיל צעיר לכימיות נסתרות גורמות להתנהגות אשר בהכרח תגרום לאנשים עליהם ברצוננו להתחבב שלא לרצות את קרבתנו ומאידך תזמן לחיים תמיד את האנשים הלא נכונים.
 
מצוינות
מצויינותך מוגבלת לכימיות אותן אתה נדרש לייצר מבלי משים. ספורטאים יגבילו את רמת הישגיהם, תלמידים את ציוניהם, אנחנו נפגע ביכולת ההמצאה שלנו, אלתור, מחשבה חופשית ויוצרת, נפחד מצעדינו, נסריט לעצמנו סרטים בראש וכל זה רק כדי לספק לנו את הכימיות להן אנחנו מכורים, מאז ולעולם. ניתן לפתוח עולם חדש של מצוינות, של הישגים, של מודעות על ידי לימוד והכרה פנימית של כוחות נעלמים אלה בתוכנו שלמעשה מכריעים את הכף.
 
הצלחה אישית
הצלחתך האישית מבוססת גם היא על יכולתך להבין את הכימיות הפנימיות להן נולדת מכור ואשר מונעות ממך התקדמות מהירה יותר או גדולה יותר. החלטותיך מוטות מחשבות ורגשות פנימיים אשר יגרמו לך, פעם אחר פעם לחשוב ולהחליט באותה תבנית מה שיגביל את הצלחתך ואשר עשוי להביא להצלחתך אך זו תהיה מוגבלת לשעור השוני שלה מהתבניות של האנשים האחרים. את קפיצת המדרגה תוכל לבצע כאשר הינך משוחרר מהתבניות, מהרגשות והמחשבות.
 

הצלחה עסקית
הצלחתך העסקית מוגבלת למחשבותיך, רגשותיך החלטותיך, יכולת קבלת ההחלטות, הפעלת צוות כושר מכירה, יכולת מתן שירות ועוד גורמים כאלה ואחרים שכולם לכאורה בידיך. אך מה אם למעשה כל אחד מהגורמים נקבע על פי מנגנון סמוי בתוכך שבמקרה, אם הוא נותן לך יתרון מקרי על המנגנונים של האחרים אתה מצליח יותר ולמה שלא תשדרג את יכולותיך לרמה בה אתה הוא הקובע את פרמטרי ההצלחה באופן המשוחרר מהכימיות הפנימיות הקובלות אותך ולא מאפשרות לך את החופש להצליח יותר. פילוגיקה מזמנת לך הזדמנות יוצאת דופן לשחרר את עצמך מהכימיות איתן נולדת, להביא את הצלחותיך העסקיות לגבהים חדשים, את היכולת לשתף פעולה עם אנשים וגופים אחרים כדי לגעת בשיא.
 
ילדים
ילדים הם עולם מיוחד. ילדים מחד נמצאים בשלב תמים ומאידך, זה הזמן הנכון ביותר לגדלם למודעות שונה. ילדים הנמצאים במודעות שנרכשה בפילוגיקה הפסיקו את הצורך בתרופות לבעיות של קשב וריכוז, הפכו לתלמידים מצטיינים, השתפרו בתחומים מקבילים כמו ספורט, מוסיקה וכדומה. הילד עובר ברכות את תהליך למידת הכימיות שלו אף שלפעמים אינן נקראות כך, באם גילו צעיר מידי.

הרצאה חדשנית:

IQ חדש בראש

פילוג'יקה הינה שיטה חדשה המדגימה, מסבירה ומאפשרת לכל אחד מאיתנו להבין איך בני האדם יוצרים לעצמם, ללא משים את מצביהם בחיים. השמנה, זוגיות, כספים, עסקים, מחלות, ילדים, הצלחה, כישורים בעבודה וכל שאר הנושאים בהם בני האדם מתחככים בחייהם.
פילוג'יקה מאפשרת, לראשונה, לחבר חיבור ישיר בין החלק הרציונאלי, הנגיש לבני האדם לבין תת המודע.

הרצאה חדשנית זו מאפשרת, בקלות רבה, לבני האדם להיווכח, אפילו בזמן ההרצאה, בחיבור והקשר התמידיים של המודע וההגיוני אל תת המודע. למעשה, ההגיוני אינו אלא הסבר לא הגיוני, שוטף וקבוע של תת המודע!

תת המודע שולט למעשה בכל תחום בחיינו ופילוג'יקה, אחרי שמראה איך אנחנו סוג של "עבדים" של תת המודע שלנו, מלמדת אותנו איך להפוך את פני הדברים, איך להתחבר בצורה מודעת אל תת המודע, לשנות את התכנים ולשנות את החיים, לרזות, להיות בזוגיות שמחה, שיפור במצב הכלכלי, העסקי, להחלים, לגדל ילדים מוצלחים ללא צורך בריטלין או בכימיות אחרות, לשפר את ההצלחה בתחומי החיים הספציפיים, שיפור הבצועים בעבודה, שיפור המסרים השיווקים וכו.

ההרצאה מלווה בהדגמות, בהסברים מדעיים שנעלמו מעיני המדע עד כה, ומאפשרת זמן לשאלות ותשובות. (ומהניסיון, בגלל החדשנות הרבה של הנושא ישנן שאלות רבות)

פרטים נוספים ניתן לראות בדף הנחיתה של הרצאות פילוג'יקה: http://www.lectures.feelogica.com/

הרצאות נוספות:

  • פחדים ואיך יוצאים מהם?
  • זוגיות
  • אנטי איג'ינג
  • מסרים שיווקיים
  • מצוינות ילדים
  • ניהול לשיפור תוצאות
  • יחסים בתוך המשפחה
  • מציאת זוגיות
  • שיווק לשיפור תוצאות
  • שיפור זוגיות

מהי פילוגיקהפילוגיקה היא כלי חדשני המאפשר לכל אחד ללמוד את תכולת תת המודע שלו, תוך שיחה פשוטה ורגילה, להבין איך היא נוצרה, איך היא פועלת ואיך היא מתוחזקת בלי משים. אחרי שלב התוודעות זה, יכול כל אחד ללמוד לשנות את חייו ולהביא אותם לדרגת מצוינות ושמחה לא מוכרים.

פילוגיקה מקיימת הרצאות, סדנאות ופגישות על מנת להקנות את יכולת השינוי בחיים כמעט לכל

אורלי  טלפון: 0544-974850
 

Ewise marketing