פרטי מרצה

אסתי פישר היים
שם מרצה : פישר היים אסתי
סווג : מרצה  * 
תחומי הרצאות : אינטואיציה   אינטליגנציה רגשית   הורות  
סלולארי :052-8814815
אתר אינטרנט : www.my-intuition.com
דואר אלקטרוני : icu@my-intuition.com

הזמנת מרצה

הזמן מרצה

על המרצה

פישר היים אסתי
מרצה

הרצאות העשרה והשראה
· כל הרצאה כוללת הדגמות ותרגול מעשי להנאתכם
· לכל הרצאה יש מצגת.
· חלק מההרצאות ניתן לקבל גם באנגלית.
 
1. הנחיית הורים וחינוך: "איך מתקשרים עם מתבגרים?"
עקרונות מעשיים ליצירת קשר חיובי, חם ותומך עם הצעירים היקרים ללבך. אם יש לך ילדים בגיל 12 ומעלה - אתה או הורה אהוב או מיותר.
מי שצריך לעבור טרנספורמציה מול גיל ההתבגרות זה ההורה: אם שום דבר שאתה עושה לא משביע את רצון הילד, ואין לך מושג מה הוא בכלל רוצה, ואתה לא מצליח למצוא גשר לקשר, הרצאה זאת עשויה לשנות את חיי משפחתך.
Communicating with the young and restless
 
2. "אמת או שקר? האינטואיציה כמגדלור"
הרצאה מיוחדת ומרתקת: איך לזהות שקרנים וללמוד לבטוח במי שראוי לכך ... עלינו ללמוד לקלוט מסרים באמצעות תחושות וסימנים גופניים, ולאפשר לאינטואיציה לשמש מגדלור מנחה.
הרצאה מיוחדת, הסבר לוגי ושיטה יישומית: איך להשתמש באינטואיציה באופן מושכל ולהפיק ממנה תועלת מול אנשים זרים לגמרי, ברגעים קריטיים ולפני קבלת החלטות חשובות. אינטליגנציה אינטואיטיבית היא מיומנות השימוש באינטליגנציה ולוגיקה במשולב!
Intuition Radar: detecting truth
 
3. זוגיות: "שני שחקנים ויחסים מסוכנים"
הרצאה פוקחת עיניים יצירת זוגיות טובה, על הנטיות האנושיות להרוס סיכויים לאושר ואיך מתגברים על זה. בדרך כלל, מספיק שאחד מבני הזוג יבין את "המשחק" וישנה את הכללים על מנת שזוגיות שהחמיצה תשוב ותפרח.
על סוגי אהבה ואינטימיות, שנאה, קנאה, ההבדלים בין המינים, וסיפורי-אהבה מהפרקטיקה של יעוץ זוגי.

4. ביטחון עצמי: "חיזוק הדימוי העצמי לילד שלי ולילד שבי"
דימוי עצמי וביטחון עצמי הם צמד-חמד המורכב מ"תמונת עצמי" כפי שהיא מצטיירת בראשי. ומתחושה פנימית מהותית, והם אלמנטים מנבאי אושר והצלחה.
הם קובעים את ההתנהלות שלנו ואת התוצאות אליהן אנחנו מגיעים.
דימוי עצמי חיובי מקרין אל הסביבה ומחולל נפלאות. ביטחון עצמי מאפשר לנו להעז, לשגשג ולהצליח. ון העצמי שלנו ושל ילדינו, כי ביטחון עצמי דומה למגדל פנימי שניתן לבנות או להרוס. בהמשך, נכיר מאפייני דימוי עצמי שלילי ודרכים מעשיות להיטיב את התמונה.
 
5. "איך להצית את הכריזמה ולהדליק לבבות"
מה הופך אדם רגיל לדמות כריזמטית? ומה הם 5 האלמנטים החיוניים לכריזמה? לכולנו יש כריזמה, השאלה היא איך להוציא אותה לאור. אפשר, ולמעשה, כל אחד יכול! הרצאה מעוררת השראה בה כל משתתף מתחבר לכריזמה הפנימית שלו ומתחיל לחוות את עצמו יותר כריזמטי.
 
6. אינטליגנציה רגשית בפעולה: "למה אנחנו מתעצבנים?"
ניהול רגשות מקנה לכל אדם יתרון עצום בחיים.
כעס - הוא חולשה או עוצמה? עלבון - זאת באמת בחירה? מה קורה כשזברה משתוללת או נהג מונית מקלל? הצצה לתוך אנרגיות שאנחנו מבזבזים ... ואיך אפשר להעצים את עצמנו בהחלטה אחת, ברגע אחד.
 
7. פסיכולוגיה חיובית : "אתה מאושר? השתגעת?"
אופטימיות, מזל, וזכייה בלוטו - מה מאלה בידינו? ואיך בדיוק תורמים עבודה, כסף, בריאות, זוגיות, ילדים - לאושר? מה אומרים המחקרים האחרונים בשדה הפסיכולוגיה החיובית, ועד כמה זה מתאים לידע ולאינטואיציה שלנו.
הרצאה חווייתית ומאירת-עיניים כולל טיפים ותרגילים מעשיים להגדלת האושר, הביטחון העצמי וההצלחה.

8. אימון לפריצת דרך והצלחה: "מהווה מצוי לעתיד רצוי"
כל אדם תופס את המציאות באופן ייחודי ועניין זה כלל איננו אובייקטיבי. יתרה מכך, תפיסת המציאות מכתיבה את תגובותינו, את המשוב שנקבל מהסביבה, ואת כל ימי ה"מחר".
"אם היום לא-טוב - סביר שמחר יהיה פחות-טוב. אם היום טוב - סביר שמחר יהיה יותר טוב." אז איך לממש את היכולת הטבעית ליצור לעצמנו מציאות כלבבנו?
הרצאה רבת השראה על ניהול עצמי להישגים ואושר. המשתתפים יחוו היכרות עצמית פוקחת עיניים וירכשו כלים בסיסיים לקידום מטרותיהם.
Living the life you desire
 
9. הפרעת קשב וריכוז: "ADHDיכול הכול !"
מתוך מחקרים חדשים: איך ליהנות מהיתרונות האופייניים לבעלי ADHD ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים המיוחדים של ילדים ובוגרים בעלי הפרעת קשב וריכוז.
המוח המיוחד של ADH D לא מתאים להנהלת חשבונות, אבל מאוד מתאים לכסא הבמאי, לסולם של היזם, ולאומץ של ההרפתקן. יחד עם טיפול והדרכה מקצועית, בעלי הפרעת קשב וריכוז נוסקים גבוה ומצליחים במיוחד. תובנות חשובות, הדרכה,וטיפים מעשיים: להורים של ילדים עם הפרעת קשב וריכוז, לאנשי חינוך,לבוגרים עם ADD.

קורסים וסדנאות מעבר להרצאות, אפשרות להשתתף בסדנאות מעשיות או בקורס בן 8-9 שבועות במרכז לאינטליגנציה אינטואיטיבית, במכללת i.C.U.

טיפ אישי לחיים "אם היום לא-טוב - סביר שמחר יהיה פחות-טוב. אם היום טוב - סביר שמחר יהיה יותר טוב." "יום טוב" הוא לא עניין עובדתי אלא עניין של גישה, תפיסה, והתייחסות.

יום טוב הוא לא עניין של מזל. מה אתה עושה כשיורד גשם? הרי הגשם לא בידינו, אבל יש כאלה ששולפים מטריה ומחייכים. אני מאמינה כי באחריותנו לחיות כל יום מתוך בחירה באושר, בחירה ואושר.


אסתי פישר-היים
ילידת הארץ, בין השנים 1985 ל-1997 חיה בארה"ב.
מרצה מקורית, שנונה ומרתקת. פיתחה תיאוריות מעשיות הנלמדות במרכז לאינטליגנציה אינטואיטיבית, במכללת ICU לאימון אישי, והיא מרצה לתלמידים ולקהל הרחב.
ההרצאות הן חווייתיות במיוחד ומלוות בתרגילים מעשיים מקוריים.
המשתתפים יוצאים מכל הרצאה עם תובנות וכלים ליישום מיידי.

ספרים:
1. "זריחה פתאומית" - אוסף סיפורים, הוצאת ידיעות אחרונות, 1996
2. "פתאום הבנתי - הדרך לאינטליגנציה אינטואיטיבית" הוצאת דיונון, 2004

להזמנת הרצאה: 1-800-80-80-88 / 052-8814815
אי-מייל: icu@my-intuition.com
 
 

Ewise marketing