הנומרולוגיה ונפש האדם

לדעת את עצמך ואת זולתך /מזל אהרוני

 
הנומרולוגיה ונפש האדם -לדעת את עצמך ואת זולתך

צופן המספרים והמזלות כמפתח להבנת נפשו, צרכיו והתנהגותו של האדם מתוך צפונות

אסטרולוגיה ונומרולוגיה אבחונית

"ללא מספרים חיינו אינם חיים!" (פיתגורס)

קורסים מקצועיים נוספים נפתחים בחודשי מרץ, אפריל ומאי בחיפה ו-ת"א ללימודי תעודה להסמכה ולהכשרה של יועצים ומאבחני אישיות באמצעות מפת לידה אסטרו-נומרולוגית

כלים וידע ברמת לימודים גבוהה ומקצועית, ייחודית מסוגה בארץ ובחו"ל

על-פי מזל אהרוני © מפתחת שיטת המגן-דוד ומייסדת מודל קוד הספיראלה משנת 1995

לפרטים נוספים,להזמנת הרצאות,סדנאות, להרשמה לקורסים ולפגישות אישיות:
התקשרו ל-נייד: 050-5422346. דוא"ל:mazal@mazalaharoni.com

בקרו באתר הבית של מזל: www.mazalaharoni.com

"אדם, דע את עצמך ואז תדע את היקום ואת האלוהים." (פיתגורס)

אסטרו-נומרולוגיה אבחונית היא שיטה משולבת להבנת האדם ועולמו. באופן סימבולי מדע האסטרו-נומרולוגיה קובע את אופיו ותכונות האדם לפי מספרי המזלות ומצבם בשמו המלא ובתאריך הלידה שלו. נתונים אלה הם הבסיס למפת האישיות.

אסטרו-נומרולוגיה מבוססת על חישובים ברמה מדעית של האותיות ומספרי המזלות השונים בשמו המלא של אדם ובתאריך הלידה שלו. מתוך לימוד ועיון בתיאור קווי האופי של אדם מסוים על-פי המזלות, חשוב לזכור שאין אדם טוב מוחלט או רע מוחלט, במלוא משמעותה של המילה "מוחלט". לכן, אין ש?ם טוב או שם לא טוב, מספר טוב ומספר לא טוב. התכונות הן יחסיות לגבי אנשים שונים שנולדו בשם ובתאריך לידה כאלה או אחרים.

כל מאבחן מתלמד יוכל להפיק מלימודי אסטרו-נומרולוגיה אבחונית תועלת מרובה באם ידע להשתמש בכלים שניתנו לו בתבונה ובאחריות, בכובד ראש וברצינות. זו אינה פילוסופיה של יעוד או ניבוי העתיד דווקא. יש לחזור ולהדגיש כי תכונות האדם טבועות בדמו, והוא חופשי להחליט אם ברצונו להשתמש בכישרונותיו ובתכונותיו לטובתו ולטובת זולתו אם לאו, וכן אם ירצה להתגבר על תכונותיו השליליות, או להניח להן להשתלט עליו!

הרשות לתקן ולשפר, נתונה בידינו. לעתים עצלנות, רגזנות, או מגרעת אחרת, הן תכונות מולדות שלנו. במקרה זה עלינו להפעיל כוח רצון חזק כדי להתגבר על תכונות שליליות אלה, כדי שלא ישפיעו עלינו לרעה או יטרידו אחרים. באמצעות האסטרו-נומרולוגיה מתגלות מגרעותינו בהקדם, וביכולתנו לתקן את הטעון תיקון בעוד מועד!

הקורס נועד ללמד אסטרו-נומרולוגיה כשיטת אבחון, ייעוץ, הכוונה ותמיכה, ללא תחזיות פופולאריות אשר גורמות לשומע להיות תלוי בהשפעות חיצוניות מזיקות שאינן תורמות למודעותו ולהתפתחותו. קורס זה לא יקבע לשום אדם כיצד עליו להתנהג ולא ייתן לו מידע באשר לגורלו. הקורס כן יעניק חוויית למידה מעשירה ומעצימה לגבי מה שרצוי לעשות למען שיפור איכות החיים והרווחה ויל?מד מה ניתן לעשות למען הרשות הנתונה בהווה ובעתיד.

מטרת הקורס היא לחשוף את הלומד ללוגיקה שמאחורי המספרים, היסודות (אש, אדמה, אוויר ומים), הכוכבים והמזלות, לפתוח עבורו ערוצי מחשבה פורצי דרך, ולהשאיל לו כלי חשיבה מעולמות תוכן אחרים של רוחניות מעשית. בקורס יוקנו ללומד כלים לחשיבה אסטרולוגית ונומרולוגית שתהיה מעמיקה ומקיפה, לצד כלים לניתוח תמונת האישיות על מרכיביה בכלל, וסולם צרכיו של האדם בפרט. הקורס יפרוש בפניכם מפת דרכים ונתיבי העצמה, ידע והבנה, שיסייעו לכם לממש את שאיפותיכם האישיות ולהגיע למקום בו נועדתם להיות. במהלך הקורס יוצגו בפניכם גישות לנושאים וחומרי למידה מסורתיים, בשילוב שיטות חדשניות. הכינו עצמכם למסע מרתק אל עומק הרבדים החבויים בנפש האדם, מסע הצופן בחובו תגליות מפתיעות ופתרונות יישומיים.

אשמח מאוד לשמוע מכם,

לפרטים נוספים,להזמנת הרצאות,סדנאות, להרשמה לקורסים ולפגישות אישיות:
התקשרו ל-נייד: 050-5422346. דוא"ל:mazal@mazalaharoni.com

בקרו באתר הבית של מזל: www.mazalaharoni.com

בברכת הצלחה, מזל אהרוני.

 
חזרה לרשימת הכתבות
Ewise marketing